Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Strona Główna »  O nas »  RESTAURACJA WIGRASZEK

RESTAURACJA WIGRASZEK

Restauracja "Wigraszek" położony jest blisko jeziora Wigry w miejscowości Bryzgiel, w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.
  Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanej całorocznej sali w stylu regionalnym. Na życzenie wędkarzy z rodzinami, a także innych klientów, przez cały rok przygotowujemy dania regionalne oraz wybrane potrawy. Nasza kuchnia oparta jest na przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Specjałem naszej kuchni są kartacze i ryby (smażone, wędzone oraz w zalewie), a na deser szarlotka z lodami i bitą śmietaną. 
  "Wigraszek" to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkać firmowych, w gronie przyjaciół oraz rodziny. Jest tutaj łatwy dostęp do plaży, który umożliwia uprawianie sportów wodnych oraz połów ryb (zarówno latem jak i zimą). W bezpośredniej bliskości firmy przebiegają szlaki turystyczne, dzięki którym turyści przebywający w okolicy, mogą czynnie spędzać czas podczas wędrówek pieszych i rowerowych. Zimą mogą również uprawiać tam narciarstwo biegowe. Warto też wybrać się na wieżę widokową, która znajduje się na końcu wsi. Rozciąga się z niej widok na jezioro Wigry. 
  Klienci będą mogli u nas zjeść, odpocząć oraz podziwiać walory i krajobrazy naszej okolicy.© 2013 Wigraszek

  Strony internetowe ONAVI